Ödüllü Problemler
Ödüllü Problem Ne Demek?
Verilen problemi doğru cevapladığınızda ödül kazanabileceğiniz problemlerdir. Mekanik Akademisi belli aralıklarla ödüllü problemler oluşturur ve kullanıcılardan verilen zaman içinde problemi çözmesini ister.Problemi doğru cevaplayan kullanıcılardan bazılarına önceden belirlenen ödülleri verir.
Ödül Kazananlar Nasıl Belirleniyor?
Her ödüllü problem oluşturulurken, o problem için verilmesi planlanan ödüller ve çözmek için kullanıcılara verilecek zaman belirlenir. Belirlenen zaman sona erdikten sonra ödül kazananlar seçilir. İlk ödül problemi en hızlı doğru cevaplayan kişiye verilir. Kalan ödüller de problemi doğru cevaplayanlar arasından bilgisayar yardımıyla çekiliş yapılarak seçilir.
Ödül Kazandığımda Nasıl Öğrenebilirim?
Ödüllü bir problemin zamanı dolduktan sonra ödül kazanan kullanıcılar belirlenir. Ödül kazanan kullanıcılar sitede ilan edilir ve sistemde kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme mesajı gönderilir.
Kazandığım Ödülü Nasıl Alabilirim?
Ödül kazanan kullanıcılar belirlendikten sonra kullanıcılarla sistemde kayıtlı e-posta adresleri aracılığıyla iletişime geçilir. Adres bilgileri alındıktan sonra kazandıkları ödüller ücretsiz olarak kendilerine kargolanır.